blogbook.pl

Strona o motoryzacji, lifestylu i aranżacji

wózek dziecko
Lifestyle

Znajdź swój wózek do zadań specjalnych!

Który rodzic nie marzy o funkcjonalnym, a zarazem poręcznym i eleganckim wózku dla swojego dziecka? Spacerówka Joie Mytrax jest w stanie sprostać tym oczekiwaniom – zachwyca każdego, kto ma z nią jakąkolwiek styczność. Najlepszym określeniem, które opisuje ten wózek to „uniwersalność” – dlaczego? Odpowiadamy w artykule poniżej!

Czym charakteryzuje się uniwersalny wózek dla dziecka?

Chyba najważniejszą cechą działającą na korzyść wózka Joie Mytrax jest możliwość wpięcia gondoli lub fotelika samochodowego – ta opcja pozwala na używanie wózka już od pierwszych dni życia dziecka. Dodatkowo ten model wózka jest kompatybilny z większością fotelików 0-13 kg. Kolejnym powodem, dla którego warto zakupić ten model wózka, jest wytrzymała i zarazem lekka konstrukcja, którą można szybko złożyć i zapakować do bagażnika samochodowego.

Przechodząc dalej kolejnymi opcjami wózka, które zachwycają rodziców to staranny wybór materiałów łatwych do czyszczenia i w miarę możliwości trudnych do zabrudzenia – oczywiście całą tapicerkę można bez problemu zdjąć i wyprać. Druga część to koła, które w większości modeli Joie Mytrax są pompowane oraz tzw. wiecznie pompowane (posiadają właściwości klasycznych opon z dętką, ale są nie do przebicia). Dzięki tym rodzajom kół wózek gładko sunie po każdej powierzchni.

Na wypadek słonecznych i ciepłych dni wózek został wyposażony w siateczkę z tyłu budki, którą można odsłonić, wysuwając kilka segmentów do przodu (tworząc daszek). Sprawi to, że dziecko będzie miało zarówno cień, jak i przewiewne miejsce, nawet kiedy na zewnątrz będą panowały wysokie temperatury.

Prostsza codzienność dla rodziców

Uchwyt wózka Joie Mytrax jest teleskopowy i ma aż 5 pozycji do wyboru. Dzięki temu możliwe jest wysunięcie rączki na poziom odpowiadający nie tylko rodzicom, ale też każdej innej osobie, która będzie prowadziła wózek. Jest to obecnie jedyny wózek tej marki z regulowaną wysokością uchwytu. Regulowana rączka to za mało? W wyposażeniu wózka Joie Mytrax znajduje się uchwyt na kubek lub bidon z ulubionym napojem, po który bez problemu można sięgać w trakcie spaceru.

Kolejnym udogodnieniem dla osób korzystających z Joie Mytrax jest to, że po złożeniu przybiera postać walizki – może nie dosłownie, bo nie można nic tam schować, ale jednak można swobodnie go ciągnąć za sobą jak walizkę. Wszystko to odbywa się bez demontażu większych elementów takich jak siedzisko.